Dětské Dresy Fotbalové To co začalo jako odklady kvůli pandemii

Dětské Dresy Fotbalové To co začalo jako odklady kvůli pandemii, se nyní stalo tím, že kluby nemají svůj nejlepší tým,“ tweetoval Gary Neville po sobotním oznámení.

„Premier League to teď musí zastavit, udělat čáru v písku a říct, že všechny zápasy pokračují, pokud nemáte výjimečné množství případů CV.“ Je to špatné.“

Neville má naprostou pravdu.

Je načase, aby zasáhla Premier League. Zranění a mezinárodní služba hráčů by neměla být důvodem k odkládání zápasů. Kluby by měly mít možnost podávat žádosti pouze kvůli Covidu a ničemu jinému.

Není pochyb o tom, že Arsenal využil současný systém ve svůj prospěch.

Ale oni tady nejsou darebáci. Stejně jako Liverpool nebyl, když jasně udělal přesně to samé, aby před necelými čtrnácti dny odvolal první zápas svého semifinále Ligového poháru proti Arsenalu.

Stěžoval si tehdy Arsenal? Ne. Vydali nějaké prohlášení na svých webových stránkách v době, kdy jejich plány byly na poslední chvíli uvrženy do nepořádku? Ne. Stejně jako to neudělali, když byl zápas Wolves v Emirates odvolán těsně po Vánocích.

Prostě to přijali a pokračovali v tom, protože pravidla jsou tam černá na bílém.

Měly by být změněny? Absolutně! Doufejme, že toto může být situace, která povede k této změně.

Ale zatím se takoví jako O’Hara a Hazard opravdu potřebují poohlédnout jinde, pokud jde o ukazování prstem na vinu.

A nepředstírejme, že jejich hněv má něco společného s ochranou integrity ligy. Je to způsobeno tím, že právě propásli šanci vidět Spurs na straně Arsenalu, kde chybí polovina týmu.

Je to vlastní zájem, nic jiného.

„Ve čtvrtek pro Liverpool je vše v pořádku,“ sarkasticky tweetoval Jamie Carragher, když Arsenal potvrdil, že nedělní zápas už nebude pokračovat.

Je jasné, že Carragher – jehož výplatní mistři ve Sky se s největší pravděpodobností vztekali, že jejich velká víkendová hra byla na poslední chvíli odvolána – zapomněl, proč musí Arsenal hrát nadcházející čtvrtek večer.

Je to samozřejmě proto, že Liverpool s tolika zraněnými hráči, kteří byli mimo Afcon, pohodlně dokázal porazit šance typu loterie, aby odhalil velkou várku falešně pozitivních případů Covid, což vedlo k prvnímu zápasu semifinále Carabao Cupu. – konečné uspořádání.

Minulý týden byl přesunut na Anfield, zápas, ve kterém Arsenal utrpěl zranění Cedrica Soarese, Caluma Chamberse, Bukayo Saka a Kierana Tierneyho. Kdyby se to nestalo, byli by v pohodě, kdyby se v neděli utkali se Spurs.

Takže je všechno v pořádku, když se seřadí bývalí hráči a učenci, aby stříleli v Arsenalu, ale nepředstírejme, že jednali jinak než kdokoli jiný.

To není problém Arsenalu, je to problém Premier League – a dokud nezmění pravidla, dres arsenal s vlastním jménem která mohou všichni dodržovat, bude se to dít dál.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *