dětské dresy na fotbal Chris Smalling trvá na tom

dětské dresy na fotbal Chris Smalling trvá na tom, že si během nedávného propouštění s úrazem kolena vzal pozitiva z kritiky Jose Mourinha.

Smalling byl odsunut na vedlejší kolej po dobu sedmi týdnů poté, co se při mezinárodní službě s Anglií zranil, a manažer Manchesteru United Mourinho opakovaně zpochybňoval jeho mentalitu na tiskových konferencích.

Mourinho obvinil Smallinga a Phila Jonese z „opatrnosti“ při rehabilitaci, zatímco Eric Bailly působil jako jediný specializovaný senior United uprostřed hry. Mourinho také pochyboval, zda by Jones a Smalling byli k dispozici pro semifinálovou první etapu Evropské ligy v Celtě Vigo.

To, že Smalling neprojevil bariéru proti bolesti, naštvalo Mourinha ve Swansea počátkem listopadu, ale obránce United trvá na tom, že má s Portugalci „velmi dobrý vztah“.

„Můžete si z toho vzít pozitiva v tom, že vás manažer chce na tom hřišti,“ dres juventus dybala řekl 27letý hráč Sky Sports News. „Chce, abys ho zastupoval a byl pro něj tím bojovníkem a bojovníkem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *