Dětské Fotbalové Dresy Frank Lampard následoval Stevena Gerrarda

Dětské Fotbalové Dresy Frank Lampard následoval Stevena Gerrarda do vedení. Legenda Chelsea byla jmenována novým manažerem Derby County a podepsala tříletou smlouvu s klubem Championship. Lampard, který byl jedním z 20 uchazečů o roli, kterou uvolnil Gary Rowett, se stává Sedmý manažer Derby za něco málo přes tři roky.

Devětatřicetiletý hráč mluvil o svém nadšení poté, co byl tento přestup potvrzen. „Vždy jsem chtěl řídit klub s velkou tradicí a historií, jako je Derby County, takže tohle je obrovská příležitost,“ řekl. strávil značnou dobu diskusí o roli a cílech klubu s předsedou a členy představenstva.“ Toto je moje první práce manažera, ale úzce jsem spolupracoval s některými z nejlepších trenérů ve hře a jsem si jistý schopnosti a schopnosti týmu kolem mě, včetně rady.“ Terryho příspěvek na Instagramu Dodal: „Vím, že to nebude snadné – řídit fotbalový tým nikdy není – ale opravdu se těším na výzvu, která mě čeká.“ Lampard obdržel několik zpráv podpory, taková je jeho popularita. A jeden z nich přišel od jeho bývalého spoluhráče z Chelsea Johna Terryho. Střední obránce zveřejnil obrázek Lamparda na Instagramu a napsal: „Gratuluji @franklampard k tomu, že se stal manažerem @dcfcofficial. „Vím, že budeš skvělý manažer a přeji ti hodně úspěchů je budoucí družka. ???“.

Třída, to. Shodou okolností Terry právě opustil Aston Villu. Mohl by být Lampard jeho první posilou? Staly se podivnější věci. Myšlenky Harryho RedknappaLampard má to štěstí, že může požádat o radu svého strýce Harryho Redknappa. Redknapp věří, že Lampard do Derby se „skvěle hodí“. „Je to skvělá schůzka,“ řekl 71letý muž pro BBC Sport. ve hře, takže si nemyslím, že bude mít v šatně nějaké problémy.“ Hráči budou rádi, že ho mají jako manažera, takže se to skvěle hodí.“ Jaká je šance, že za pár let „Je čas, Lampard a Gerrard jako dětský fotbalový dres messi manažeři Chelsea a Liverpoolu?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *