Detsky Fotbalovy Dres Kdybyste fanouškům Juventusu před finále Ligy mistrů

Detsky Fotbalovy Dres Kdybyste fanouškům Juventusu před finále Ligy mistrů řekl, že ani Dani Alves, ani Leonardo Bonucci nebudou do poloviny července stále v klubu, vysmáli by se vám. A kdybyste jim řekli, Bonucci by skončil podpisem AC Milán by zavolali o pomoc. Ale taková je realita. Alves je nyní hráčem Paris Saint-Germain, zatímco Bonucci dokončil svůj šokující přesun na San Siro minulý týden.

Nahradit jednoho z obránců by bylo dost těžké, ale oba? Hodně štěstí, Massimiliano Allegri. Možná to budete potřebovat. Možná se vztah mezi Allegrim a Bonuccim nikdy skutečně nezotavil po incidentu během utkání Juventusu Serie A proti Palermu v únoru. Bonucci řekl svému trenérovi, aby „šel do háje“, když mu to řekl jeho šéf. : „Drž hubu, dě**hlavo! Sakra pryč!“ Zvěsti o rvačce Alves-Bonucci ve finále CL Nedávno se na sociálních sítích objevily zvěsti, že Bonucci byl zapojen do zuřivého roztržky s Alvesem během finále Ligy mistrů. proti Realu Madrid. Podle Football Italia, kteří citují nespolehlivé Storie Romantiche, zde je to, co se údajně stalo… „Chci zasáhnout, abych umlčel fámy o ošklivé atmosféře uvnitř šatny Juve,“ citoval Maria Mandžukiče na spaziomilanu. to. „Ten chaos vytvořili prostě Bonucci a Dani Alves a naštěstí se s jejich prodejem vše opět uklidní.“ Byli to oni, kdo se během Finále pohádal, a to jednoduše proto, že mají diametrálně odlišné povahy. Leo a Dani se neustále hádali a v den finále jsme prostě sledovali další z jejich mnoha dramat.

„Jakmile jsme se dostali do šatny, všichni se k tomu chovali jako k normální hře, kde se hrálo jen o tři body, nebo to tak alespoň vypadalo. Očekávali jsme tedy, že Dani Alves udělá svou obvyklou rutinu a pustí hudbu z Radio Party Groove v šatně, zatímco jsme se převlékali. „Tentokrát však nezůstal jen u toho. Přešel přes vrchol, hrál Samba Do Janeiro na plnou hlasitost, jako by nám chtěl rozbít ušní bubínky, a pak začal tančit, jako by žádný zítřek nebyl.“ Myslel jsem si, že je hloupý, ale ignoroval jsem ho a šel ke své skříňce. Leo ne, protože pro něj byla Liga mistrů posedlostí.“ Přistoupil k Danimu a řekl, že si do tří sekund zlomí nohy, pokud nevypne hudbu. Očividně se strhla hádka a pokračovala dál, dokud Dani Alves neřekl, že pokud prohraje finále, stále by měl ve skříňce tři trofeje z Ligy mistrů, zatímco Bonucci neměl žádnou. „V tu chvíli se všichni pohoršeně otočili. Vyhrál jsem Ligu mistrů, ale nikdy bych si nedovolil něco takového říct. Neměli jsme ani myslet na eventualitu porážky.“ Potom Leo popadl Daniho pod krkem, a když se ho chystal dát pěstí, Max (Allegri) je rozdělil a rozhodl se jako skutečný vůdce: řekl, že ne. je mi jedno, kdo to začal, ale na konci hry by byli oba vyhozeni.

„Bylo to nejmoudřejší rozhodnutí, jaké kdy bylo učiněno.“ Nyní je skupina opět klidná a sjednocená, bez otravného vychloubání Lea a obvyklé brazilské bolesti v krku Daniho Alvese, který by nás nikdy nenechal jen změnit a soustředit se.“ Mandzukic popřel příběh na TwitteruMandzukic kategoricky popřel, že by to bylo jeho komentáře přes Twitter, ve kterých potvrdil, že citace byly falešné.Dani Alves odhaluje, co se skutečně stalo Alves mezitím na Twitteru potvrdil, co se skutečně stalo s Bonuccim během finále Ligy mistrů.„Pro vaši informaci, spolu jsme trpěli a komentovali porážku do 6 ráno,“ napsal brazilský krajní obránce, „nepište, aniž byste věděli, [co se stalo]“.

Bonucci poděkoval Juventusu po milánském stěhováníPo odchodu z Juve napsal Bonucci na sociální sítě: „Uplynulo sedm sezón. Sedm sezón vítězství, uskutečněných snů, růstu, ke kterému došlo díky empatickému a výjimečnému poutu s Juve, ve své absolutní úplnosti.“ Zůstává velká lítost, že jsme nevyhráli Ligu mistrů, ale větší hrdost na úspěchy a na to, že jsme byli součástí velké rodiny.

„Vždycky jsem dal všechno, opravdu, až do konce. Dnes, když se ohlédnu zpět, přesto vidím skvělý příběh, který si zaslouží skončit s plnou úctou a náklonností, aniž by ovlivnil to, dres ronaldo juventus dětský co jsem prožil společně s klubem, kapitánem, mým spoluhráči a fanoušci.“ Krásný příběh. Díky za všechno, Juve.“

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *