dětský fotbalový dres messi Paris Saint-Germain

dětský fotbalový dres messi Paris Saint-Germain si v neděli užila speciální noc. Nejen, že zpečetili titul v Ligue 1, ale také velkolepým způsobem, když sesadili Monako z trůnu tím, že porazili obhájce titulu 7:1 v Parc des Princes.

Byl to velkolepý výkon po boku, který v této sezóně ve Francii daleko zastínil jakýkoli jiný, když vyhrál titul a zbývalo ještě pět zápasů.

Co bylo na výhře snad nejpozoruhodnější, bylo to, že PSG nemělo své markýzové letní posily v podobě Neymara a Kyliana Mbappeho. Poslední jmenovaný zvládl po nemoci jen místo na lavičce, zatímco Brazilec zůstává ve své domovině kvůli zlomenině chodidla na marodce.

Tipy redaktorů Messi může posunout pomalý start PSG za sebe s hlavní rolí proti Realu Madrid „Uvidí, kdo jsme!“ – Cancelo, Dias, Bernardo a Ederson se vracejí do Benfica-Sporting rivalita s Man City Změna pozice a rozhovory s Rangnickem – Jak Sancho našel svou formu na Man Utd Jamie Bynoe-Gittens: Stane se bývalý muž z Man City Wonderkid ‚novým Sanchem “ v Dortmundu?
To však nezabránilo tomu, aby nejdražší hráč světa oslavil PSG znovuzískání své koruny.

queria muito estar mais perto de vocês, dětské fotbalové dresy levně Parabéns rapaziada!!!! ALLEZ PARIS @psg

Příspěvek sdílený uživatelem Nj neymarjr (@neymarjr) dne 15. dubna 2018 v 14:43 PDT

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *