dětský fotbalový dres se jménem Vzhledem k tomu že Paul Pogba je připravený

dětský fotbalový dres se jménem Vzhledem k tomu že Paul Pogba je připravený opustit Manchester United poté, co mu na konci sezóny vyprší smlouva, existují potenciální náhrady, které by Red Devils mohli podepsat zdarma.

Kliknutím na minigalerii výše uvidíte čtyři hráče, kterými by United mohli podle Daily Express nahradit Pogbu

Řada elitních evropských klubů bude s blížícím se koncem sezóny pečlivě sledovat Francouzovu smluvní situaci, přičemž zprávy naznačují, že Juventus, Paris Saint-Germain a Real Madrid bojují o podpis vítěze mistrovství světa ve fotbale 2018.

Vzhledem k tomu, že Pogbův odchod z Old Trafford se zdánlivě blíží, existuje v celé Evropě plejáda záložníků, kteří by mohli být vhodnými náhradami, které by United mohli na konci sezóny podepsat zdarma.

Podle Daily Express jsou zde čtyři hráči, kteří by mohli zachránit klub před utrácením peněz za přestupové poplatky, aby nahradili Francouze, pokud by v červnu odešel:

Obyvatel Pobřeží slonoviny pomohl AC Milán znovu si ochutnat dobu své slávy, protože byl rozhodující pro jejich návrat do Ligy mistrů UEFA a boj o titul Serie A. 25letý hráč údajně řekl Rossoneri, že neplánuje prodloužit svůj pobyt v Miláně, a poté, co údajně letos v lednu odmítl postup Tottenhamu Hotspur, by United mohli využít této potenciální příležitosti.

Navzdory zprávám, že Chorvat se chystá prodloužit své hostování v Interu Milán, ještě musí dát tužku na papír o nové smlouvě. Dobře zaoblený záložník by ho mohla zlákat vyhlídka na hraní v Premier League, pokud by dostal konkrétní nabídku.

Talentovaný Francouz byl již spojován s řadou klubů Premier League, a pokud by si ho červená polovina Manchesteru přála podepsat, bude čelit tvrdé konkurenci týmů jako West Ham United, Newcastle United, Chelsea a Paris Saint-Germain. abychom jmenovali jen některé. Zdá se, že muž z Marseille je velmi žádaný.

Další možnost by mohla být přímo pod nosem United. Ralf Rangnick, muž proslulý rozvojem mladých talentů, čerstvě reprezentoval Tunisko na Arabském poháru FIFA 2021 a Africkém poháru národů, by mohl připravit absolventa akademie Red Devils Mejbriho na vhodnou náhradu Pogby, když již prohlásil, dětský fotbalový dres juventus že 19letý old bude trénovat se starším týmem klubu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *