dres Erling Haaland Na otázku, jak mohou jeho hráči

dres Erling Haaland Na otázku, jak mohou jeho hráči ovládat své emoce, dodal: „Musí pochopit, že to bude velká bitva, těžká hra s chvílemi utrpení, ale jsem si docela jistý, že zareagujeme dobře a prosadíme se.

„Musí si představit, že to zvládnou. To, co musíme udělat, se neliší od toho, co udělali za posledních sedm měsíců, jít tam, hrát naši hru a vyhrát.

„Nebudeme vyžadovat nic zvláštního. V Premier League jsme měli těžké, těžké zápasy – stejnou úroveň jako PSG.“

Větší obrázek
Výhoda City byla postavena na silném výkonu ve druhém poločase v první etapě v Parc des Princes. Poté, co v poločase prohrávali 1:0, Guardiolův tým kontroloval druhý poločas a odměnou mu byly góly Kevina De Bruyna a Riyada Mahreze.

Guardfiola očekává, že francouzští šampioni, kteří již v této sezóně vyhráli venku s Manchesterem United, Barcelonou a Bayernem Mnichov, budou na Etihad Stadium stejně těžkou perspektivou.

„Neočekávám, že ani na vteřinu budeme Fotbalový dres pro děti hrát 90 minut jako ten druhý poločas [v Paříži]. Jak rychle budeme hrát tam, kde chceme hrát, to bude důležité,“ dodal Guardiola.