dres luka modrič Robert Lewandowski oslavoval Lionela

dres luka modrič Robert Lewandowski oslavoval Lionela Messiho jako jednoho z fotbalových velikánů, což naznačuje, že může trvat další století, než se znovu objeví hráč jeho kvalit.

Lewandowski v minulém období dovedl Bayern Mnichov k domácímu i evropskému treble, když ve všech soutěžích nastřílel pozoruhodných 55 gólů.

Dvaatřicetiletý hráč navázal tam, kde v této sezóně skončil, před sobotním zápasem Bundesligy s RB Lipsko vstřelil 15 gólů ze 14 zápasů.

Článek pokračuje níže
Tipy redaktorů Messi může posunout pomalý start PSG za sebe s hlavní rolí proti Realu Madrid „Uvidí, kdo jsme!“ – Cancelo, Dias, Bernardo a Ederson se vracejí do Benfica-Sporting rivalita s Man City Změna pozice a rozhovory s Rangnickem – Jak Sancho našel svou formu na Man Utd Jamie Bynoe-Gittens: Stane se bývalý muž z Man City Wonderkid „novým Sanchem“ “ v Dortmundu?
Lewandowski dal jeden gól a další připravil, když Bayern porazil Messiho Barcelonu 8:2 na cestě k triumfu v Lize mistrů v srpnu, což přispělo k tomu, že talisman Blaugrana požádal o opuštění Camp Nou.

Messi však jeho přání nesplnil a nakonec souhlasil, že zůstane a uvidí poslední rok své smlouvy.

Vzhledem k tomu, že se Argentinec na konci sezóny stane volným hráčem, bude řada největších evropských klubů ve vysoké pohotovosti a Lewandowski věří, že Messi je tak jedinečný talent, že může klidně uplynout dětský fotbalový dres s vlastním jménem dalších 100 let, než se objeví další jeho hráč. do popředí se dostává podobné.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *