fotbalové dresy německo Bývalá hvězda Manchesteru United Dimitar

fotbalové dresy německo Bývalá hvězda Manchesteru United Dimitar Berbatov říká, že příchod Cristiana Ronalda v této sezóně vzal Edinsonovi Cavanimu veškerou pozornost.

Přečtěte si: Zpráva: Martial rozhoduje o dalším klubu

Cavani si užil produktivní první kampaň s Red Devils poté, co v sezóně 2020/21 vstřelil 17 gólů ve všech soutěžích pod vedením Oleho Gunnara Solskjaera.

Uruguayec však v dosavadních osmi zápasech tentokrát vstřelil pouze jeden gól a Berbatovovi připadá útočníkova situace na Old Trafford nespravedlivá.

„Navzdory dobré sezóně minule, Cavani nehrál dost,“ řekl Bulhar pro Betfair.

„Když do klubu přijde někdo jako Ronaldo, vezme si na sebe veškerou pozornost, odehraje každý zápas a ve světě fotbalu se to stane.

„Není to férová situace, protože Cavani si v minulé sezóně vedl pro tým tak dobře, získal novou smlouvu, ale Ronaldo zaujal jeho místo v týmu. Není to fér, ale to se ve fotbale stává.“

„Pokud bude pro Cavaniho šance odejít z klubu, pokud přijde nabídka z Barcelony, pak samozřejmě bude uvažovat o tom, že ji využije, aby získal více fotbalu, a pokud bude mít více dres ronaldo juventus dětský herního času v La Lize, podpořím ho.“ a řekni mu: ‚jdi tam a hraj, zní to jako hodně, skvělé peníze a už ti není 24‘.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *