fotbalový dres dětský Cristiano Ronaldo je právě teď v dobré formě

fotbalový dres dětský Cristiano Ronaldo je právě teď v dobré formě pro Juventus. V neděli večer portugalská superstar skórovala dvakrát, aby zajistila výhru 2: 1 proti Parmě v Serii A. Nyní je v této sezóně vsazen 18krát – to není špatné pro 34let starý.

Ve skutečnosti měl Ronaldův dvojník o něco větší význam než jen získání tří bodů pro Juve. S těmito dvěma góly se stal pátým nejvyšším střelcem v historii fotbalu. Messi komentuje „speciální“ soupeření s RonaldoStats a odhaluje tým La Ligy týmu Desítky off vintage Barca goal Je to neuvěřitelný počin pro pětinásobného vítěze Ballon d’Or, který má nyní celkem 736 kariérních cílů. Jak tedy v porovnání s největšími střelci všech dob? Podívejte se níže na top 15. Je důležité si uvědomit, že tyto statistiky pocházejí z výzkumu Rec.Sport.Soccer Statistics Foundation a zahrnují góly vstřelené na úrovni mládeže nebo rezerv.

Bude tedy někdo z nich schopen předjet Bican a stát se největším střelcem v historii fotbalu? Nebuďte proti. Ronaldo potřebuje 72 gólů, aby se dostal na první místo v seznamu. Ve 34 letech čas utíká. Ale to není nemožné. Pokud bude i nadále dosahovat téměř 30 gólů v sezóně, mohl by toho dosáhnout do svých 37 let. Bude v tomto věku ještě hrát portugalská hvězda? Je pravděpodobné.

Možná má Messi větší šanci překonat rekord. Aktuálně má 717 gólů a je stále jen 32. Legenda Barcy nezasáhla od sezóny 2008/09 v sezóně méně než 40 gólů, takže bude v dobrém kurzu, aby v příštích několika letech Bican předběhl.

Samozřejmě existuje šance, že oba muži v době, kdy skončí dres real madrid s vlastním jménem jejich kariéra, vstřelí více než 805 gólů, a pokud k tomu dojde, budou muset jít dolů jako vůbec nejlepší, že?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *