fotbalový dres s vlastním jménem Hráč prvního týmu Manchesteru United dokončil

fotbalový dres s vlastním jménem Hráč prvního týmu Manchesteru United dokončil v den uzávěrky přestup do jiného klubu Premier League.

Zpráva: Greenwood zatčen

Bývalý záložník Ajaxu Amsterdam Donny van de Beek opustil Red Devils a připojil se k Merseyside klubu Everton na hostování na zbytek sezóny 2021/22.

Nizozemec se od svého přesunu do Anglie v roce 2020 potýkal s herní dobou, zatím odehrál jen 579 minut fotbalové Premier League za jeden a půl sezóny.

Van de Beek, 24, se bude snažit zajistit si místo v nizozemském týmu pro mistrovství světa ve fotbale 2022, a tak by mohl zoufale zapůsobit na Toffees.

Níže jsou uvedeny některé další termínové nabídky, které byly potvrzeny:

Mnozí obvinili United, že plýtvá časem hráče od jeho vzrušujícího přechodu z Ajaxu před dvěma lety poté, co byl kdysi považován za jednoho z nejlepších mladých útočných záložníků v Evropě.

Hráč v této sezóně nenastoupil do jediného ligového zápasu za Red Devils.

Van de Beek pro klubový web řekl: „Everton je velký klub s velkými hráči, historií a úžasnými fanoušky. Klub má vše, aby mohl jít nahoru a být výš v tabulce.“

„V minulé sezóně jsem hrál v Goodisonu dvakrát bez fanoušků… bude krásné vidět plný stadion.

„Je to těžké, nemohu hrát v sobotu, ale budu tam, dětský fotbalový dres messi abych viděl zápas a soustředil se na další zápas.“

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *