Levné Dětské Fotbalové Dresy Chelsea a Arsenal si včera večer rezervovaly

Levné Dětské Fotbalové Dresy Chelsea a Arsenal si včera večer rezervovaly místa ve finále Evropské ligy poté, co porazily Eintracht Frankfurt a Valencii. Obě strany z Londýna se setkají v Baku 29. května, přičemž vítěz získá kvalifikaci do příští sezóny Ligy mistrů. Pro Chelsea mají Už to zpečetil tím, že získal první čtyři místo v Premier League, takže je na Arsenalu, aby vyhrál.

Pokud jde o finále Ligy mistrů 1. června, v něm se představí dva týmy z nejlepších letů v Anglii v Liverpoolu a Tottenhamu. Je neuvěřitelně vzácné vidět, že všichni čtyři finalisté pocházejí ze stejného národa, což je tak vzácné, že se to nikdy nestalo. v historii evropského fotbalu. Taktická analýza Liverpoolu 4: 0 Barcelona Fanouškovské záběry Lucasova vítěze v Ajaxu Liverpool vytvořily plány přehlídky CL a PL Španělsko, Itálie a Německo v průběhu let dominovaly evropské fotbalové scéně, ale nikdy neměli všechny čtyři finalisty ve stejném roce. V sezónách 2013/14 a 2015/16 mělo Španělsko ve dvou finále tři zástupce. Real Madrid a Atletico Madrid bojovaly v obou finále Ligy mistrů a Los Blancos vyšlo na pokaždé nahoře. A v Evropské lize vyhrála Sevilla oba,porazili ve finále Benficu a Liverpool – pod současným manažerem Arsenalu Unaiem Emerym vlastně vyhráli tři v řadě.

Španělsko je v posledních letech dominantní silou v Evropě, přičemž Bayern Mnichov v roce 2013 je posledním týmem, který nepochází z národa a který vyhrál Ligu mistrů. V Evropské lize získaly španělské týmy pět z posledních sedmi titulů, přičemž Chelsea (2013) ) a Manchester United (2017) jsou jediní, kdo lámou plíseň. Nicméně po letech nadvlády to vypadá, že Anglie může být nastavena na další vládu jako síla evropského fotbalu, dres liverpool s vlastním jménem stejně jako tomu bylo od začátku do poloviny roku 2000.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *