dětské fotbalové oblečení Anglické lvice se tento pátek postaví Kanadě

dětské fotbalové oblečení Anglické lvice se tento pátek postaví Kanadě v přátelském duchu před letošním letošním mistrovství světa ve fotbale žen ve Francii. GiveMeSport Women zahájila svoji šestidílnou sérii vysílání, která vám přinese všechna fakta, čísla a příběhy lvic – ale také – podrobná analýza všech 24 týmů účastnících se letního světového poháru. Courtney Hill a Claire Allen se sešly, aby nás nadchly možnými úspěchy lvice, jak se připravují na svět … Poslechněte si epizodu 1 hry GiveMeSportW Podcast Road to France zde Poslechněte si epizodu 2 podcastu GiveMeSportW Road to France zde.

Družstvo England Lionesses přispělo na iniciativu založenou hráči Premier League na podporu NHS a dalších pracovníků v první linii během pandemie koronavirů. Lvice oznámily darování fondu – #PlayersTogether – na jejich účtech na sociálních médiích, vedeném kapitánem Stephem Houghton: „Po diskusích s řadou hráčů Premier League s potěšením potvrzujeme, že celá skupina lvů poskytne kolektivní dar fondu #PlayersTogether,“ uvádí se v prohlášení.

Fond byl založen po setkáních hráčů Premier League, včetně kapitána Liverpoolu Jordana Hendersona a Harryho Maguireho z Manchesteru United, aby diskutovali o nejlepším způsobu, jak pomoci během krize, a uzavřel partnerství s NHS Charities Together (NHSCT). Hráči oznámili svůj příspěvek před týdnem s veřejnou podporou fanoušků a frontových pracovníků. Hráči odmítli původní návrh Premier League na snížení mezd o 30%, protože chtěli mít kontrolu nad tím, kam směřují peníze. Ve svém prohlášení – zveřejnilo více než 150 Hráči Premier League na sociálních médiích oznamující tuto iniciativu – uvedli, že „spolupracují společně na vytvoření dobrovolné iniciativy, dres liverpool oddělené od jakékoli jiné konverzace ligy a klubu“. Úroveň příspěvků lvice nebyla oznámena. Příběh hvězdy WNBA Amanda Zahui BTokijské olympijské plameny se stáhly z displeje Příběh hvězdy GB Basketball Women Joey Leedham

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *