dětské fotbalové oblečení Dokud bude Tottenham dělat dojem

dětské fotbalové oblečení Dokud bude Tottenham dělat dojem, jeho fanoušci se budou muset vypořádat s neustálými fámami spojujícími jejich nejlepší hráče s přesuny pryč. Mnozí předpovídali exodus letos v létě po odvážné, ale nakonec neúspěšné výzvě Spurs o titul. Realita byla zcela jiná. , jak se zdá, většina z prvního týmu koupila ambiciózní projekt Mauricia Pochettina. Kyle Walker byl jediným skutečně pozoruhodným odcházejícím, přičemž pravý obránce se připojil k Manchesteru City v dohodě za 50 milionů liber.

Přesto by nebylo vůbec žádným překvapením, kdyby se špičkové evropské kluby vážně dívaly na takové, jako jsou Harry Kane, Dele Alli a Christian Eriksen. Je to Alli, jehož budoucnost je obzvláště nejasná poté, co se nedávno rozešel s dlouhodobým agentem Robem Segalem a Impactem. Sports Management, který ho zastupoval od jeho 15 let v akademii MK Donse. The Times nedávno uvedl, že anglický reprezentant byl v centru přetahované mezi Mino Raiolou a Jorgem Mendesem. Ať už si to obléknete jakkoli, rozhodně to pro Spurs není dobrá zpráva, vzhledem k pověsti superagentů, kteří navrhují tahy za velké peníze. 21letý hráč má před sebou velké rozhodnutí. Pod Pochettinem se nabízí týmový duch a šance na rozvoj, nikoli astronomické mzdy. Na mysli musí hrát také Silverware, protože ještě nezískal trofej se severními Londýňany, bez ohledu na to, jak atraktivní může být jejich fotbal. Kam by mohl jít? Ještě se uvidí, zda se pokusí opustit Lilywhites, ale pokud to udělá, Mirror vrhl nějaké světlo na potenciální destinace. Novinová zpráva, že agenti, kteří se ho snaží přistát, mu řekli, že mohou dostat ho do Realu Madrid nebo Manchesteru United.

Na jednu stranu pro něj může být nejlepší pokračovat ve zdokonalování hry se svým současným manažerem. Navzdory svým třem dosavadním gólům v této sezóně také předvedl několik neuspokojivých výkonů a stále se nenaučil potlačit svou kontroverzní stránku, o čemž svědčí jeho jednoprsté gesto v zápase Anglie proti Slovensku. Alli odmítal Real nebo United. nepravděpodobné. Jasné je, že Daniel Levy nemá v úmyslu ho prodat a snaží se ho přesvědčit, aby zůstal, zvýšením jeho současné mzdy kolem 60 000 liber týdně. Hranici 100 000 liber překonali pouze Harry Kane a Hugo Lloris, ale i to mohlo mít změnit, pokud si chtějí udržet jednoho z nejslibnějších mladíků v okolí. Měl by dresy fotbalových klubů Dele Alli zůstat ve Spurs? Kdo by ho měl koupit, když odejde? Vyjádřete svůj názor v komentářích.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *