dětské fotbalové oblečení Mezitím zpráva poskytla zajímavý důvod

dětské fotbalové oblečení Mezitím zpráva poskytla zajímavý důvod, proč je Luis Diaz na pokraji přestupu do Liverpoolu spíše než do Tottenhamu.

Spurs byli ochotni zaplatit počátečních 37 milionů £milionů plus 9 milionů dodatků, aby podepsali Kolumbii International. Ale Liverpool se brzy vrhl, aby ho vyrval z jejich sevření.

The Reds v pátek předložili nabídku v hodnotě 40 milionů eur (33,2 milionů eur) plus 25 milionů eur (20,7 milionů eur) na bonusech.

Zdá se, že to bude stačit, protože Liverpool nyní diskutuje s Portem o detailech. Diaz se připravuje na uzavření pětileté smlouvy s klubem Anfield.

Sport Witness se s odkazem na portugalské noviny Record pokouší vysvětlit, proč se Diaz spojí s Jurgenem Kloppem, a ne s Antoniem Contem.

Tvrdí, že zapojení renomovaného agenta Jorgeho Mendese způsobilo problémy, a zejména „třenice“ s jiným představitelem.
Mendes vnukl Paraticimu nápad vylodit Diaze z Porta. Ale portugalský klub už předal agentovi střelce Raulu Costovi ‚mandát‘ k uzavření smlouvy s anglickým klubem.

To znamenalo, že poplatek za agenta v hodnotě 10 procent by atletico madrid dres byl při každém přestupu do Tottenhamu zdvojnásoben.

Vzhledem k tomu, že Liverpool neměl žádnou dohodu s Mendesem, jejich nabídka byla méně komplexní, což umožnilo, aby prošla rychleji.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *