dětský dres neymar Mexický útok na Zlatý pohár

dětský dres neymar Mexický útok na Zlatý pohár měl v sobotu večer velký zásah, když útočník Alan Pulido těsně před hodinou donutil ze hřiště se zraněním ruky.

Útočník Chivas bojoval o míč s Luisem Cardozem z Paraguaye a nešikovně se vylil, spadl na paži a opustil hřiště s pravou rukou pevně připoutanou k rameni a výraznou grimasou na tváři.

Zpráva o utkání: Mexiko 2:1 Paraguay

Tipy redaktorů Messi může posunout pomalý start PSG za sebe s hlavní rolí proti Realu Madrid „Uvidí, kdo jsme!“ – Cancelo, Dias, Bernardo a Ederson se vracejí do Benfica-Sporting rivalita s Man City Změna pozice a rozhovory s Rangnickem – Jak Sancho našel svou formu na Man Utd Jamie Bynoe-Gittens: Stane se bývalý muž z Man City Wonderkid ‚novým Sanchem “ v Dortmundu?
ESPN a TV Aztecaboth hlásí, že Pulido utrpěl zlomeninu ruky, zranění, které by ho vyřadilo z účasti na Zlatém poháru, přičemž druhý ronaldo dres dětský mexický turnaj léta má začít 9. července proti El Salvadoru.

Mexická hloubka byla již připravena k testování letos v létě. El Tri má v neděli zápas v Rusku proti Portugalsku, přičemž nejlepší tým manažera Juana Carlose Osorio chce uzavřít Pohár konfederací vítězstvím v zápase o třetí místo, přičemž druhý celek vyhrál v sobotu večer nad Paraguayí 2:1. Seattle.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *