dres neymar dětský Vzpomeňte si na minulý týden, kdy

dres neymar dětský Vzpomeňte si na minulý týden, kdy jsem napsal: „Co by vyléčilo tyto nemoci a vrátilo nás na pozitivní trajektorii? Vzrušující víkend akce na hřišti. No, bylo to k smíchu.

Mexiko se bude v útoku více opírat

Rozhodčí ligy stávkovali a 10. kolo bylo přerušeno. Rozhodčí už jsou zpátky v práci a chystají se na 11. kolo. Zkusme to ještě jednou. Zde jsou body k jednání před víkendem.

Článek pokračuje níže
Tipy redaktorů Messi může posunout pomalý start PSG za sebe s hlavní rolí proti Realu Madrid „Uvidí, kdo jsme!“ – Cancelo, Dias, Bernardo a Ederson se vracejí do Benfica-Sporting rivalita s Man City Změna pozice a rozhovory s Rangnickem – Jak Sancho našel svou formu na Man Utd Jamie Bynoe-Gittens: Stane se bývalý muž z Man City Wonderkid „novým Sanchem“ “ v Dortmundu?
Je to velký víkend pro… celou ligu
Stávka rozhodčích, která si vynutila přerušení zápasů minulého týdne, přináší spoustu otázek, co bude jinak. Rozhodčí žádali o respekt obecně, ale jediným znamením, že se něco změnilo, je liga prodlužující vyloučení, které udělila obránci Club America Pablo Aguilar a Enrique Triverio. Vyvolá významné narušení minulého týdne změnu ze strany samotných rozhodčích? Budou si hráči držet odstup nebo budou při oslovování rozhodčích více respektovat? Budeme muset počkat a uvidíme.

Na tyto otázky neznáme odpověď, ale tento týden se to dozvíme. Na lince je toho hodně. Vlastníci a ředitelé ligy přišli o slušnou částku peněz, příjmy, které se nemusí vrátit, když liga hraje kolo uprostřed týdne po 13. a 14. kole. fotbalové dresy s vlastním jménem Fanoušci byli zklamáni. Kalendář je komplikovaný. Pokud rozhodčí nebo kdokoli jiný klíčový pro zápasy (čti: hráči) nejsou spokojeni s tím, jak věci jdou, můžeme vidět další podobnou situaci, kdy hry chybí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *