dres real madrid Maurizio Sarri plánuje dát dvěma

dres real madrid Maurizio Sarri plánuje dát dvěma nejlepším dorostencům Chelsea, Callumu Hudsonovi-Odoiovi a Ethanu Ampaduovi, šanci začlenit se do prvního týmu ve druhé polovině jejich sezóny, spíše než utrácet a zaplňovat mezery v kádru.

Hudson-Odoi je dlouhodobá budoucnost zůstává v pochybnostech, protože odmítá obnovit svou smlouvu s Blues s pouhými 18 měsíci zbývající, takže Bayern Mnichov doufá, že mohou zajistit ¡ê35 milionů obchod pro 18-rok-starý v lednu.

Ampadu, kterému je rovněž 18, podepsal v říjnu pětiletou smlouvu a Sarri mu řekl, že nahradí odcházejícího Garyho Cahilla jako čtvrtý středový obránce klubu.

Článek pokračuje níže
Tipy redaktorů Messi může posunout pomalý start PSG za sebe s hlavní rolí proti Realu Madrid „Uvidí, kdo jsme!“ – Cancelo, Dias, dres real madrid bellingham Bernardo a Ederson se vracejí do Benfica-Sporting rivalita s Man City Změna pozice a rozhovory s Rangnickem – Jak Sancho našel svou formu na Man Utd Jamie Bynoe-Gittens: Stane se bývalý muž z Man City Wonderkid ‚novým Sanchem “ v Dortmundu?
Sarri také doufá, že nahradí hráče, které ztratil v lednu, protože Chelsea vyjednává o Nicolo Barellovi z Cagliari a Leandru Paredesovi ze Zenitu Petrohrad, aby nastoupili za nyní odcházejícího Cesca Fabregase.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *