heung min son dres Mikel Arteta byl spokojený s duchem

heung min son dres Mikel Arteta byl spokojený s duchem Arsenalu, přestože ve čtvrtek doma proti Crystal Palace remizoval 0:0.

Přestože severolondýnští prodloužili svou sérii bez porážky na pět zápasů a udrželi čtvrté čisté konto v řadě, nedokázali prolomit obranu paláce a zaznamenali čtyři střely na branku během 90 minut.

Je to sedmé, co Gunners v této sezóně nedokázali skórovat v zápase Premier League, čímž vyrovnali počet bezbrankových výkonů v celé kampani 2019-20. Naposledy nedokázali najít síť ve více zápasech v jediné sezóně v ročníku 2015-16.

Článek pokračuje níže
Tipy redaktorů Messi může posunout pomalý start PSG za sebe s hlavní rolí proti Realu Madrid „Uvidí, kdo jsme!“ – Cancelo, Dias, Bernardo a Ederson se vracejí do Benfica-Sporting rivalita s Man City Změna pozice a vinicius jr dres rozhovory s Rangnickem – Jak Sancho našel svou formu na Man Utd Jamie Bynoe-Gittens: Stane se bývalý muž z Man City Wonderkid ‚novým Sanchem “ v Dortmundu?
Arteta připouští, že si jeho tým nevytvořil dostatek šancí, ale říká, že jeho hráči byli unavení, když naráželi na tvrdohlavou hostující zadní linii.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *