rafael leao dres Mesut Ozil byl často předmětem

rafael leao dres Mesut Ozil byl často předmětem velké kritiky během svého působení v Arsenalu, ale ¡¯ je těžké argumentovat proti tomu, že když je na své hře, může být rozdílem.

Tvůrce hry předvedl jeden z takových výkonů v neděli proti Evertonu, když vstřelil branku a přidal asistenci, když Arsenal pochodoval k dovádění 5-2 nad Toffees v Goodison Parku.

Skóre bylo jeho první v sezóně 2017-18 Premier League, ale i když jsou góly pro Ozila hezké, jeho skutečná hodnota spočívá v jeho schopnosti dávat góly pro ostatní.

Článek pokračuje níže
Tipy redaktorů Messi může posunout pomalý start PSG za sebe s hlavní rolí proti Realu Madrid „Uvidí, kdo jsme!“ – Cancelo, Dias, Bernardo a Ederson se vracejí do Benfica-Sporting rivalita s Man City Změna pozice dres kevin de bruyne a rozhovory s Rangnickem – Jak Sancho našel svou formu na Man Utd Jamie Bynoe-Gittens: Stane se bývalý muž z Man City Wonderkid ‚novým Sanchem “ v Dortmundu?
To se mu v neděli povedlo k dokonalosti, když si Ozil podle Opty vytvořil osm gólových šancí. Žádný hráč v Premier League toho v této sezóně v žádném zápase nevytvořil víc.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *