dětské fotbalové dresy komplet Fanoušci Chelsea byli nadšení

dětské fotbalové dresy komplet Fanoušci Chelsea byli nadšení, když viděli Ethana Ampadu v akci během jejich výletu do Vidi ve čtvrtek večer. Blues si již zajistili kvalifikaci do vyřazovacích kol Evropské ligy, a tak se Maurizio Sarri rozhodl po cestě do Budapešti zahrát řadu mladých lidí. Ampadu, který v minulých vystoupeních na fanoušky Chelsea důkladně zapůsobil a střet Vidi představoval jeho první start v sezóně.

Knihy o historii si budou pamatovat jeho výkon za vlastní branku, kterou vstřelil během první poloviny, ale fanoušci po celý zápas stále zpívali jeho chválu. Ve skutečnosti spousta fanoušků chtěla poukázat na to, jak zralě Ampadu reagoval na okamžik a na evropské scéně mu to nedovolilo. VIDI 2-2 Chelsea Nešťastná chvíle nastala pouhé dvě minuty poté, co Willian otevřel skóre, a Vidi pokračoval s nepravděpodobnou sekundou s domácím volejbalem Loic Nego. Nicméně, Olivier Giroud volný kop ušetřil červenat se Ampadu a Welshman získal důležitých 90 minut zkušeností. A uprostřed veškeré chvály za jeho výkon, korespondent Chelsea Oliver Harbord během hry provedl zajímavé pozorování.

Novinář sleduje Ampadu Ve skutečnosti to dokonce popisuje jako: „Okamžik, který dokázal, že Ethan Ampadu bude budoucím kapitánem Chelsea.“ Harbourd napsal pro Football London a vysvětlil: „Obránce Vidi Attila Floria dýmal s Emersonem Palmieri, že hráč Chelsea to neudělal Nekopněte míč do hry, když byl zraněn Loic Nego na domácí straně. “Oba hráči se postavili na druhou, zatímco do hry se zapojil i Callum Hudson-Odoi.“ Ampadu byl prvním člověkem, který sprintoval z obrany na levé křídlo, aby se uklidnil všechno dolů, odvedl jeho kolegu mladíka a poté se ujistil, že Emerson nebyl zapojen do konfrontace. “Totéž se stalo o několik okamžiků později, když byl Cesc Fabregas zapojen do hádky s hráčem Vidi, přičemž Ampadu znovu vstoupil, aby to všechno uklidnil dolů.“Pro osmnáctiletého mladíka bylo působivé vidět jeho povědomí o jeho spoluhráčích, nejen jeho vlastní výkon, který by ale mělo mnoho mladých lidí. “Fair play, Ethan, fair play. Je to ještě více důkazů, které Ampadu ukazuje dospělost přesahující jeho věk a tento typ chování v zápalu zápasu rozhodně prokazuje vůdčí vlastnosti.

Je ještě dlouhá cesta k tomu, aby se osmnáctiletý hráč mohl zapojit do prvního týmu Premier League, než však bude moci uvažovat o kapitánovi. Jak už bylo řečeno, určitě má talent jít ve Stamfordu daleko Bridge a fanoušci budou mít palce, aby ho Sarri podporoval. Po představení Vidi si určitě zaslouží více herního času, za to, že zapůsobil na míč ve hře i bez něj. Myslíte si, že Ampadu jednou bude kapitánem Chelsea? Vyjádřete dres ronaldo dětský svůj názor v sekci komentáře níže.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *