fotbalový dres liverpool Ray Parlor říká, že by byl „velmi šťastný

fotbalový dres liverpool Ray Parlor říká, že by byl „velmi šťastný“, kdyby obránce Manchester City John Stones tento měsíc podepsal smlouvu s Arsenalem, aby poskytl další krytí Sokratisovi a Davidu Luizovi.

Stones v posledních měsících spadl v pořadí na Etihad Stadium, zatímco se potýkal s řadou nepříjemných zranění, která omezovala jeho přínos.

25letý hráč nastoupil v této sezóně za City pouze v 10 zápasech Premier League a před nedělním vítězstvím 6:1 v Aston Ville byl vynechán z pěti po sobě jdoucích týmů zápasů.

Článek pokračuje níže
Tipy redaktorů Messi může posunout pomalý start PSG za sebe s hlavní rolí proti Realu Madrid „Uvidí, kdo jsme!“ – Cancelo, Dias, Bernardo a Ederson se vracejí do Benfica-Sporting rivalita s Man City Změna pozice a rozhovory s Rangnickem – Jak Sancho našel svou formu na Man Utd Jamie Bynoe-Gittens: Stane se bývalý muž z Man City Wonderkid ‚novým Sanchem “ v Dortmundu?
Bylo navrženo, že střední obránce je otevřený k odchodu z Manchesteru při hledání pravidelnějšího hracího času, přičemž do anglické kampaně na Euro 2020 zbývá už jen několik měsíců.

Šéf Arsenalu Mikel Arteta má údajně zájem o opětovné shledání se Stones na Emirates Stadium, protože s ním tři roky pracoval jako detsky fotbalovy dres asistent Pepa Guardiolu na Etihad.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *