detsky dres juventus ronaldo Bývalý záložník Blancos a

detsky dres juventus ronaldo Bývalý záložník Blancos a Barcelony má pocit, že podobné problémy se na Camp Nou potýkají, protože Blaugrana se škrábe na konzistenci a očekává se, že dvě těžké váhy La Ligy v Evropě havarují a shoří.

Schuster řekl novinářům na Nacex Challenge: „Obecně jsme svědky líné sezóny, docela špatné, a nemyslím si, že v Lize mistrů uvidíme španělského vítěze.

„Nevěřili jsme v Bayern Mnichov v poslední době a teď vidíte, že jsou opět velmi dobří.“

„Problém Realu je v tom, že mu dva roky od odchodu Cristiana chybělo číslo 9.“

Tým Zinedina Zidana utrpěl při svém posledním vystoupení v Lize mistrů porážku 2:1 s Manchesterem City a bývalý šéf Barcy Pep Guardiola se vrátil, aby je znovu pronásledoval – spolu s ohlášeným cílem Raheem Sterling.

Schuster dodal: „Sterling se vrátil po zranění, ale je to hráč, který si s vámi může zahrát. Jeho úvod dal něco jeho týmu a na druhé straně se nic nestalo.“

Příštím Realem je nedělní střet Clasica s Barcelonou, ale Schuster v tomto zápase neočekává ohňostroj ani na jedné straně.

Němec dodal: „Chci vidět tento zápas, ale také fotbal pro děti oblečení jsme ve fázi sezóny, kdy by remíza mohla být dobrým výsledkem, a to se mi nelíbí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *