fotbalový dres pro děti Poprvé ve své historii Chelsea

fotbalový dres pro děti Poprvé ve své historii Chelsea utrpěla tři bezbrankové remízy v řadě poté, co nedokázala najít cestu přes Leicester City. Na papíře to může vypadat, že Foxes drželi mistra, ale obě strany měly šance na výhru. Antonio Conte bude o to více frustrovaný, že jeho strana nevydělala, protože Ben Chilwellovo vyloučení snížilo stranu Clauda Puela na deset mužů.

Fanoušci Blues vědí, že v tuto chvíli není něco úplně v pořádku, ale je těžké určit, co to je. Chybí Chelsea Diego Costa? Bylo odhaleno Tiemoue Bakayoko? Domácí fanoušci se netajili svou frustrací, zvláště když po boku Cesca Fabregase byl Eden Hazard v této sezóně vyřazen podesáté v lize. Toto rozhodnutí znamená, že Conte bude v centru pozornosti více než kdy jindy . Je téměř veřejným tajemstvím, že existuje velká šance, že bude letos v létě na cestě ze Stamford Bridge, protože dříve mluvil o svém stesku po domově a Roman Abramovič má málokdy trpělivost s manažery, kteří stejně nevyhrají ligu. Neutrálové ho budou litovat vzhledem k úspěchu, který si v minulé sezóně užil. Jediný muž, který nebude mít žádné sympatie, je José Mourinho, který ho začátkem tohoto měsíce téměř obvinil, že se chová jako „klaun“. Conte se možná zbláznil tento komentář byl mimo mísu, ale kolovala video, které vypadalo, jako by Conte praskal.

Během prosincového vítězství 2:1 nad Bournemouthem v Ligovém poháru je na záběrech vidět, že úplně prohrál s lavičkou: Člen jeho zákulisního personálu zpočátku dává tak dobře, jak jen dokáže, než mu jiný trenér odtáhne paži. Ještě před několika měsíci byl Ital oslavován jako taktický génius – nyní se na něj možná dostává tlak. Měl by Mourinho náhodou klopýtnout Z klipu bude nepochybně potěšen, zvláště poté, co Conte znovu otevřel jejich spor tím, že na nedávné tiskové konferenci označil šéfa United za „malého muže“. Chelsea bude ve středu opět v akci, protože se snaží vyhnout potenciální banánovou slupku při návštěvě Norwich City kvůli repríze FA Cupu. Co říkáte na de bruyne dres Conteho dovádění? Vyjádřete svůj názor v komentářích.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *