fotbalový dres neymar Real Madrid utrpěl potenciální

fotbalový dres neymar Real Madrid utrpěl potenciální zranění, když Sergio Ramos v úterý opustil zápas španělské Ligy národů s Německem.

Obránce odešel před poločasem a zdálo se, že gestikuluje na zadní stranu pravého stehna, když se dostal k postranní čáře.

Španělsko vedlo už 3:0, když Ramos odešel po gólech Alvara Moraty, Ferrana Torrese a Rodriho, a Torres se pustil do hattricku, když Španělsko zaznamenalo ohromující výhru 6:0.

Článek pokračuje níže
Tipy redaktorů Messi může posunout pomalý start PSG za sebe s hlavní rolí proti Realu Madrid „Uvidí, kdo jsme!“ – Cancelo, Dias, Bernardo a Ederson se vracejí do Benfica-Sporting rivalita s Man City Změna pozice a rozhovory s Rangnickem – Jak Sancho našel svou formu na Man Utd Jamie Bynoe-Gittens: Stane se bývalý muž z Man City Wonderkid ‚novým Sanchem “ v Dortmundu?
Hlavní trenér Španělska Luis Enrique po zápase vyjádřil optimismus, že Ramos neutrpěl vážné zranění.

„Nevěříme, že zranění jsou příliš vážná nebo důležitá,“ řekl Luis Enrique na své pozápasové tiskové konferenci. „Ale pořád je to pro všechny nepříjemný okamžik. Cítím se špatně kvůli jejich klubům, ale je to tak.“

Madridský trenér Zinedine Zidane bude doufat, dětský fotbalový dres že odstoupení Ramose bylo preventivní, protože jeho tým se těší zdravému vedení, protože španělští šampioni mají před sebou řadu důležitých zápasů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *